|
01 May 2010
..that's normal!
We gaan er maar vanuit dat de lieve zuster 37 graden bedoelt...
Aanvankelijk ging het een stuk beter, de zeurende pijn in de knie van Elmar nam af. Helaas kreeg Elmar spontaan een scherpe pijn in zijn kuit en ook zijn hand bleef maar pijn doen. Ook leek het of de pijn zich steeds maar aan het verplaatsen was.
Er is een ader-test gedaan in zijn benen en ook wordt zijn bloed regelmatig getest. Er blijkt dus een heel klein bloedpropje in die kuit te zitten, gelukkig niet groot genoeg om een of andere embolie te veroorzaken, maar helaas wel groot genoeg om ons hier nog een week te houden...
Nu krijgt El dus ook nog bloedverdunners en nog steeds antibiotica om de bacterie te bestrijden, aangezien het een hardnekkig kreng blijkt te zijn. Volgens de artsen gaat het wel beter, maar gaat het langzaam.
Omdat de pijn toch maar aan bleef houden hebben ze ook nog getest op auto-immuun ziekte en/of reuma. Gelukkig bleek dat niet aan de orde te zijn en gaan ze er vanuit dat het toch nog steeds die bacterie is.
De laatste twee dagen begon Elmar weer een beetje te schuifelen en kon hij zelf naar het toillet gaan, nu met dat propje mag hij niet meer lopen. Jammer, want dan worden die spieren en gewrichten nog stijver.
De pijn in de kuit is gelukkig even snel weer vertrokken als hij kwam. Het propje lijkt dus inmiddels weer opgelost te zijn.
De zorg hier is verder goed, als ze ergens over twijfelen, wordt er meteen een onderzoek geregeld en diezelfde dag hebben we vaak nog de uitslag. Wij willen uiteraard zo snel mogelijk naar huis, maar ze nemen geen risico en laten ons niet vliegen nu El dat propje gehad heeft. Waarschijnlijk wordt er begeleiding voor ons geregeld voor de terugvlucht en we hopen echt dat we volgende week terug naar Nederland mogen vliegen. De verzekering houdt regelmatig contact met ons en met de artsen in het ziekenhuis, wij dringen er continu op aan, dat we terug willen.. dat weten ze inmiddels wel. Het is wachten op een GO van de Nederlandse arts.
De dagen duren lang zo in het ziekenhuis...
Hallo allemaal,
Eindelijk een goed bericht vanuit China! Het is nu 28 oktober 2009
Roffelroffel!!
We zijn zo'n drie uur geleden gebeld door onze verzekering en donderdag 29 oktober vliegen we terug naar Amsterdam, waar we diezelfde avond nog voet op Nederlandse bodem zullen zetten! De koorts is nu twee dagen weg, dus Elmar is 'Fit to fly'.
Vervoer naar huis is geregeld, we worden heel luxe thuis afgezet. De dag erna zal onze huisarts een bezoek bij ons thuis brengen, om te kijken hoe het verder met Elmar gaat. Waarschijnlijk fysiotherapie om zijn beenspieren weer aan te sterken en om ervoor te zorgen dat hij zijn knieën weer normaal kan gebruiken (hij heeft nu spillebeentjes en loopt als een oud mannetje ;) )
We zijn moe.. Elmar heeft een zere kont van het liggen en draagt morgen in het vliegtuig van die sexy sokken! ;)
Maar bovenal zijn we blij dat we naar huis mogen... deze keer wel...
| Next > |
|---|





Comments
Snel maar een keer koffie slurpen ;)
Gr. Martijn
Fijn hoor daar hebben we heel lang op gewacht alles zal goed komen.
Fijn he dat de dokter thuis komt ik heb er niet eens om hoeven te vragen.
Er zal best opnieuw goed naar hem gekeken worden dat is alleen maar goed ,
dan is die snel weer de oude daar gaan we voor.
Goede reis tot morgen we wachten jullie op.
Dikke knuffel Paps en Mams xx
Goede reis! Ik ga gelijk Chantal en Marco mailen.
Goede reis!
Marielle
RSS feed for comments to this post.